KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Keramiktavla 15685326

nr 1568 5326

Keramiktavla

Ingvar Staffans, "Fossil". Signerad, daterad -92. Bildmått: 26x26 cm, yttermått inklusive ram: 30x30 cm

Kondition: slitage

Utrop:

400 kr

måndag 2 oktober 2023
kl 19:44:57